• Fri. Jun 14th, 2024

Czym jest strategia ruletki?

ByJakob

Apr 29, 2021

Nie jest tajemnicą, że każdy hazardzista

Nie jest tajemnicą, że każdy hazardzista, który kiedykolwiek grał w ruletkę, przynajmniej raz pragnął wygrać tę grę. Rzeczywiście, są tacy, którzy pomimo faktu, że ruletka jest wyłącznie grą losową, są raczej zdeterminowani, aby ją pokonać. W tym celu pomysłowi spośród nich wymyślali jedną strategię ruletki po drugiej, starając się zwiększyć swoje szanse na wygraną w ruletce w kasynie.

Teraz termin „strategia ruletki” niekoniecznie oznacza schemat, który określa, gdzie dokładnie na stole należy obstawiać zakłady przy danym obrocie. To po prostu nie działa w ten sposób. W rzeczywistości strategie te nie powinny być w ogóle stosowane do zakładów stołowych, ale do sposobu, w jaki uprawiasz hazard w ruletce. Innymi słowy, mają to być systematyczne wskazówki, kiedy należy zwiększyć lub zmniejszyć swój zakład.

Jedyną rzeczą, której zazwyczaj wymaga strategia ruletki przy stole

Jedyną rzeczą, której zazwyczaj wymaga strategia ruletki przy stole, jest postawienie stawki na zakłady o parzystej wartości. Odnosi się to do zakładów, które mają prawdopodobieństwo wygranej lub przegranej na poziomie około 50%, w szczególności zakładów na czerwone, czarne, nieparzyste, parzyste, wysokie i niskie liczby. Jednak żaden z tych zakładów nie liczy 0 i 00, a zatem istnieje szansa, że ​​nie wypadną ani czerwone, ani czarne i tym podobne. To sprawia, że ​​szanse na wygraną w zakładach na równe pieniądze wynoszą około 47%, a nie dokładnie pięćdziesiąt pięćdziesiąt. To byłyby najwyższe szanse na wygraną, jakie można uzyskać w ruletce, i właśnie to strategie obstawiania starają się zwiększyć.

To powiedziawszy, zawsze powinieneś pamiętać, że te strategie nie mają na celu wygrania ani jednego obrotu w ruletce. Prawdziwym celem tych schematów jest pomoc graczowi w osiągnięciu zysku w grze i zasadniczo jest to próba pokonania w nim samego kasyna. Użytkownicy tych strategii zawsze powinni przewidywać porażkę lub całą passę porażek, z których ta ostatnia jest bardziej prawdopodobna niż osiągnięcie pojedynczej wygranej. W związku z tym każda pojedyncza strategia ruletki przedstawia określone działania, które należy wykonać, gdy gracz przegrywa i gdy wygrywa. Działania te są tak obliczone, że gracz traci tylko tyle, ile może odzyskać po każdej pojedynczej wygranej lub serii, co zawsze skutkowałoby zyskiem, dużym lub małym.

By Jakob