• Tue. May 21st, 2024

DSF Kickboxing Challenge

ByJakob

Jun 22, 2017

…kickboxing w nowej odsłonie

Głównym założeniem DSF KICKBOXING CHALLENGE jest promocja kickboxingu w Polsce oraz stworzenie wielkiego sportowego widowiska, które przyciągnie kibiców na trybuny hal i przed telewizory.

Regularna rywalizacja na najwyższym sportowym poziomie, to dla zawodników niepowtarzalna szansa na doskonalenie swoich umiejętności, wchodzenie na coraz wyższe szczeble kariery oraz zaprezentowanie się szerokiej publiczności. Na zwycięzców czeka pas DSF KICKBOXING CHALLENGE

Każda gala to mocna karta walk układana przez legendę tego sportu Piotra Siegoczyńskiego – Dyrektora Sportowego DSF KICKBOXING CHALLENGE z ponad trzydziestoletnim doświadczeniem sportowym. Zestawiając w ringu najlepszych zawodników z kraju i Europy, zapewnia sportową rywalizację na najwyższym poziomie i solidną porcję emocji!

Każda gala to nie zapomniane przeżycia!

Dlatego przygotowując realizację dobieramy najlepszych fachowców od produkcji zaczynając, poprzez realizację, na komunikacji oraz social media kończąc. Tylko przy profesjonalnym podejściu do produkcji gal DSF Kickboxing Challenge jesteśmy w stanie przywrócić popularność kickboxingu i sprawić, by był sportem oglądanym przez miliony Polaków.

Pomysłodawcą i założycielem organizacji jest właściciel firmy Grupa DSF Sławomir Duba.

By Jakob