• Fri. Jul 19th, 2024

Sekrety zwycięskiej strategii w blackjacka

ByJakob

Apr 29, 2021

Blackjack stał się niezwykle popularny w kasynach online

Ale czy można zarabiać grając w blackjacka online? Jeśli masz dyscyplinę i potrafisz przestrzegać zestawu zasad, odpowiedź brzmi zdecydowanie tak!

Zacznijmy od złych wiadomości – gra w blackjacka online, aby wygrywać stałe zyski, może być dość nudna! Zwycięska strategia blackjacka nie jest ekscytująca – nie ma blefowania jak w pokerze, nie ma dużych gier, w których obrót karty może wygrać duże pieniądze. Aby wygrać, musisz postępować zgodnie z kartą strategii blackjacka, która dokładnie mówi ci, jak grać w każdą grę w miarę jej rozwoju. Tak wielu ludzi dokonuje absurdalnych wyborów w blackjacku, całkowicie wbrew statystycznym szansom. Na przykład, gdy dwie dziesiątki zostaną rozdane jako ręka startowa, wiele osób się podzieli. Zło! Niezależnie od tego, jaką rękę krupiera musisz po prostu trzymać – będzie musiał trafić 21, aby cię pokonać!

Załóżmy więc, że możesz znieść nudę i trzymać się systemu obstawiania blackjacka

Jakiego rodzaju zyski możesz osiągnąć? Aż do mniej więcej roku temu, kiedy były zaostrzone, regularnie zarabiałem 300 funtów miesięcznie grając w blackjacka przez kilka godzin dziennie. Używając strategii takiej jak The Blackjack System i małego banku startowego, wierzę, że możesz z łatwością zarobić 500 £ miesięcznie plus.

Dyscyplina jest kluczem do sukcesu w każdym hazardzie i jest kluczem do zarabiania pieniędzy za pomocą systemu obstawiania blackjacka. Jeśli zdecydujesz się pójść wbrew radom i „uderzyć” w niewłaściwych okolicznościach, musisz spodziewać się przegranej na dłuższą metę! Trzymaj się systemu, a szanse będą na twoją korzyść i możesz mieć pewność, że zarobisz dobre dochody, grając w blackjacka online.

By Jakob